Producent tekstyliów FLHF » Asortyment » Producent atomizerów

Producent atomizerów

Producent atomizerów – odrobina luksusu każdego dnia

Potrzeba otaczania się pięknymi, unikalnymi zapachami towarzyszy ludziom od zarania dziejów. Najprawdopodobniej pierwsze kompozycje zapachowe były wynikiem palenia drewna, żywicy oraz roślin, które to pod wpływem wysokiej temperatury zaczynały niepowtarzalnie pachnieć. Już Starożytni Egipcjanie skrapiali się kyphi, czyli mieszanką jałowca, rodzynków, mirry, tataraku oraz wina. Ta kompozycja zapachowa wyróżniała się nie tylko niepowtarzalnymi walorami, ale wykazywała również właściwości lecznicze. Współcześnie produkty zapachowe możemy znaleźć praktycznie wszędzie, od perfumerii po stacje benzynowe.  Jednak jedynie wybór kompozycji zapachowych o najwyższej jakości oraz odpowiednich produktów umożliwiających ich rozpylanie zapewnia pełną satysfakcję oraz odrobinę luksusu każdego dnia. Po to, aby zadbać o komfort oraz dobre samopoczucie naszych Klientów stworzyliśmy bogatą ofertę produktów zapachowych: atomizerów, kominków oraz kompozycji zapachowych. Każdy z tych dodatków pomaga stworzyć przyjemną atmosferę w domu, biurze, gabinecie lub salonie SPA. Przez ostatnie lata przetestowaliśmy wiele modeli dyfuzorów: parowych, ewaporacyjnych oraz ultradźwiękowych. Zdobyte doświadczenie oraz seria testów wykazały, iż ostatni rodzaj nawilżaczy powietrza to najlepszy wybór. Naszą opinię popiera nie tylko wieloletnia, wnikliwa analiza wad i zalet poszczególnych modeli, ale również przyglądanie się zmianom zachodzącym na rynku wnętrzarskim. Znajdujące się w naszej ofercie eleganckie atomizery ultradźwiękowe są energooszczędne, większość z nich posiada wiele użytecznych funkcji, takich jak : przycisk zmieniający nasilenie mgiełki oraz zmianę koloru (chromoterapia). Ponadto dyfuzory są w pełni bezpieczne dla naszych bliskich – wyłączają się same w momencie, w którym skończy się woda. Czynny udział w każdym z procesów produkcji pozwolił nam stworzyć ofertę wyjątkowych nawilżaczy, które zyskały unikalny design. Wszystko po to, aby w parę chwil stworzyć atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i odprężeniu. Razem z nami zadbaj o swój komfort oraz przyjemne, przytulne wnętrze.

Eleganckie atomizery – sposób na nawilżone powietrze w domu

Nasza historia z eleganckimi rozpylaczami zapachowymi zaczęła się parę lat temu. Podczas wizyty na targach wnętrzarskich zrozumieliśmy, że idealnym dopełnieniem każdego mieszkania jest pozornie niezauważalna rzecz: subtelny, niepowtarzalny zapach. Użycie odpowiednich olejków eterycznych pozwala zbudować nastrój, opowiedzieć historię danego miejsca oraz wpłynąć pozytywnie na domowników oraz gości. Delikatne kompozycje zapachowe wprowadzą do wnętrza powiew lekkości oraz sprawią, że nasza codzienność stanie się piękniejsza. Początkowo naszą przepustką do świata zapachów były specjalnie wyselekcjonowane kominki do olejków zapachowych. Produkty działają w bardzo prosty sposób: podgrzewana woda zmienia się w parę wodną, wraz z którą w powietrze unoszą się olejki zapachowe. Wraz z ogromnym zainteresowaniem aromaterapią oraz rosnącym zapotrzebowaniem na produkty wpływające na jakość oraz nawilżenia powietrza, staliśmy się importerem atomizerów ultradźwiękowych. Dyfuzory, które prezentujemy różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym – są okrągłe bądź pociągłe, drewniane bądź metalowe – łączy je jednak to, co wypełnia ich wnętrze. W środku znajduje się bowiem specjalny pojemnik na wodę i olejki eteryczne. Po uruchomieniu nawilżaczy powietrza, ta niesamowita mieszanka przemienia się w bardzo drobną parę wodną, która wspaniałym zapachem wypełnia całe nasze pomieszczenie. Znajdujące się w naszej ofercie atomizery ultradźwiękowe są świetną alternatywą dla kominków zapachowych oraz triggerów zapachowych. Są również niezrównaną pomocą w walce ze smogiem, problemem który dotyka nas wszystkich w coraz większym stopniu. Eleganckie atomizery polecamy stosować szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. Dostępne w naszym sklepie dyfuzory zapachowe zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Moderowanie każdego z etapów produkcji oraz staranne sprawdzanie wszystkich parametrów użytkowych pomogło nam stworzyć  eleganckie rozpylacze zapachowe, jako dystrybutor atomizerów, możemy zapewnić, że są one w pełni bezpieczne dla dzieci, osób starszych oraz alergików.

Eleganckie rozpylacze zapachowe – dobre samopoczucie oraz poprawa komfortu życia

Oferowane przez nas produkty zapachowe sprawdzą się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i lokalach usługowych: hotelach, guesthousach, salonach SPA, apartamentach, biurach oraz gabinetach kosmetycznych. Korzystanie z nawilżaczy powietrza nie tylko poprawia nastrój i samopoczucie, ale również korzystnie wpływa na stan skóry. Warto wspomnieć, że korzystanie z atomizerów wpływa na czystość danego miejsca, działa przeciwbakteryjnie oraz pomaga zneutralizować nieprzyjemne zapachy. Ponadto nowoczesny wygląd produktów oraz unikalny design sprawia, że urządzenia można traktować jako pełnoprawny element wystroju wnętrza. Współpracując z projektantami udało nam się stworzyć atomizery ultradźwiękowe o niepowtarzalnym designie, który współgra z najnowszymi trendami. Dzięki temu eleganckie dyfuzory zapachowe prezentują się świetnie zarówno postawione na parapecie w salonie, jak i na ekspozycji w luksusowym butiku. Model BAO polecamy w szczególności fanom stylu eko, wspaniale dopełni on również wnętrze urządzone w stylu skandynawskim. Natomiast modele Drum oraz Zavo świetnie sprawdzą się w nieco bardziej odważnych, nowoczesnych aranżacjach. Oferta naszych produktów oparta jest na badaniach rynkowych oraz błyskawicznej analizie trendów zapachowych. Jest to zasługa profesjonalnego zespołu handlowców i specjalistów od wystroju wnętrz, którzy każdego dnia pracują nad poszerzeniem asortymentu. Łącząc wiedzę z unikalny doświadczeniem, które zdobyliśmy jako wieloletni producent atomizerów stworzyliśmy produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Pozwól nam zadbać o twoje dobre samopoczucie i oddychaj swobodnie każdego dnia.

Więcej kolekcji dostępnych po zalogowaniu się do platformy B2B.