Producent tekstyliów FLHF » Asortyment » Sztuczne choinki

Sztuczne choinki

PRODUCENT SZTUCZNYCH CHOINEK

Trudno wyobrazić sobie celebrowanie Bożego Narodzenie bez efektownego drzewka świątecznego. Od lat utwierdzamy się w przekonaniu, że niezależnie od preferencji estetycznych oraz stylu dominującego we wnętrzu, większość osób marzy o spektakularnym, rozłożystym drzewku, które pozwoli stworzyć niepowtarzalny nastrój. Żywe choinki są piękne, lecz niestety niezbyt trwałe. W dodatku wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Z tego powodu proponujemy Państwu wspaniałą alternatywę – drzewka świąteczne do złudzenia przypominające prawdziwe sosny, świerki i jodły, wykonane z bardzo wytrzymałych, odpornych na urazy mechaniczne materiałów. Nasze choinki są wyjątkowo gęste i rozłożyste, przymocowane do metalowego statywu, zakończonego stabilnym, solidnym stojakiem. Są piękne i praktyczne. Co więcej, wraz z upływem czasu nie wiotczeją i nie tracą swoich igiełek. Obecnie sztuczne choinki w niczym nie przypominają tych sprzed lat. Są rozłożyste i gęste, a do tego przepięknie zielone. Łatwo się pomylić i pomyśleć, że to prawdziwe rośliny. Sztuczne drzewka bożonarodzeniowe wybieramy z różnych względów – z powodu alergii na żywicę, oszczędności czasu i pieniędzy, czy ze względów estetycznych. Przyczyn jest wiele, a rozwiązanie jedno – dobrej jakości sztuczna choinka.

Sztuczna choinka – klimat lasu w każdym mieszkaniu

Źródłem naszych inspiracji jest piękno tkwiące w naturze, które przybliżamy klientom w postaci niepowtarzalnych elementów wystroju. Od początku działalności jako importera sztucznych choinek, oferujemy bogatą ofertę unikalnych ozdób świątecznych, które przywołują wspomnienia zimowych spacerów po ośnieżonym lesie. Biały puch skrzypiący pod butami, drobne płatki śniegu oraz abstrakcyjne wzory malowane przez mróz na szybie, każde z tych doświadczeń wpłynęło na potrzebę odtworzenia niepowtarzalnego klimatu lasu w każdej przestrzeni. Wieloletnie doświadczenie w branży home decor zaowocowało stworzeniem wyjątkowej oferty, która ma wyjątkowe zastosowanie zarówno w obiektach usługowych, hotelach, jak i w prywatnych mieszkaniach. Pierwsze choinki pojawiły się u nas już parę lat temu, kiedy wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu na ozdoby bożonarodzeniowe, wzbogaciliśmy swoją ofertę o pierwsze świąteczne drzewka. Początkowo były to jodły, których różnorodne rozmiary oraz modele idealnie odzwierciedlały wygląd jodeł klasycznych kaukaskich oraz górskich. Produkty różniły się między sobą nie tylko rozstawem gałęzi oraz kolorystyką, ale również wyjątkowymi zdobieniami w postaci szyszek, złoceń lub sztucznego śniegu. Bogactwo modeli sprawiło, że wybór wymarzonej choinki stał się prawdziwą przyjemnością. Wszystkie nasze produkty wykonane zostały z najwyższej jakości tworzyw sztucznych.

Z troski o środowisko- sztuczne choinki jak żywe

Z ciekawością przyglądamy się zmieniającym się trendom wnętrzarskim, które od paru sezonów podkreślają znaczenie natury w życiu człowieka. Jesteśmy przekonani, że każdy importer sztucznych choinek  powinien mieć świadomość, że przez najbliższe lata to właśnie aspekt ekologiczny oraz koncepcja biophilic designu staną się jednymi z najsilniejszych nurtów w projektowaniu przedmiotów codziennego użytku. Co więcej, uważamy, że troska o środowisko oraz umożliwianie optymalnych wyborów konsumenckich powinny być obecnie priorytetem branży home decor. Odzwierciedleniem tej sytuacji są coraz częstsze pytania o to, czy sztuczne choinki są przyjazne dla środowiska. Zaletą sztucznych drzewek jest oczywiście ich trwałość oraz wielorazowość. Raz zakupione drzewko może posłużyć przez wiele lat, co ogranicza coroczną wycinkę drzew. Istotny jest również aspekt finansowy. Sztuczny iglak to jednorazowy wydatek, który minimalizuje koszt związany ze świątecznymi przygotowaniami. Co więcej, po 20 latach użytkowania sztuczna choinka jest bardziej przyjazna dla środowiska Każdy z niniejszych aspektów sprawia, że jako dystrybutor sztucznych choinek produkowanych w Polsce oferujemy jedynie najwyższej jakości drzewka, które posłużą naszym klientom nie przez jeden, ale przez wiele sezonów. Wraz z zapotrzebowaniem na trwałe, wielorazowe choinki poszerzaliśmy swój asortyment o sosny i świerki, wśród których wyróżnić możemy modele bujne i rozłożyste, jak i węższe. Pierwsze z nich sprawdzą się świetnie jako główny element dekoracyjny w dużych, loftowych przestrzeniach lub minimalistycznych salonach. Drugi typ wkomponuje się idealnie w eklektyczne aranżacje wnętrza, wprowadzając harmonijne wykończenie. To właśnie sosny i świerki są obecnie najpopularniejszym wyborem wśród naszych drzewek. Rozłożyste gałązki idealnie odzwierciedlają wygląd naturalnego drzewka. Wrażenie lekkości, odpowiadającej podmuchom wiatru, można uzyskać, dzięki specjalnemu wymodelowaniu gałązek. Z tego względu efektowne choinki są świetnym dopełnieniem wnętrz w stylu skandynawskim. Ich unikalne wygląd oddaje w pełni klimat mroźnej Północy. Jest to sposób na to, aby nawet w bezśnieżną zimę wprowadzić do mieszkania odrobinę puszystego puchu. Ponadto odpowiednie ustawienie elementów pozwoli zaprezentować drzewko w pełnej okazałości Cel jest jeden, wybór sztucznej choinki jak żywej, która wprowadzi do wnętrza niepowtarzalną, świąteczną atmosferę.

Więcej kolekcji dostępnych po zalogowaniu się do platformy B2B.