Historia firmy FLHF S.A. sięga 2012 r, wtedy też powstało przedsiębiorstwo zajmujące się handlem detalicznym artykułami wyposażenia wnętrz, o nazwie DecoKing. Pozytywny odbiór firmy na rynku polskim bezpośrednio przełożył się na jej dalszy, dynamiczny rozwój.

W roku 2013 powstał sklep internetowy. W roku kolejnym kanał sprzedaży został rozszerzony poza granice państwa. Zaledwie trzy lata od otwarcia firmy, w roku 2015, nasze towary trafiały już do klientów z całej Unii Europejskiej. Rok 2018 okazał się dla nas przełomowy. Chęć prezentowania jak najlepszej oferty na co raz bardziej wymagającym rynku poskutkowała decyzją o zmianie nazwy i przekształceniu firmy w spółkę akcyjną FLFH S.A.

Nasi specjaliści z zakresu importu produktów, sprzedaży, a także pracownicy działu kreatywnego zajmują innowacyjną przestrzeń biurową, ulokowaną w pobliżu centrum miasta. Biuro urządzone zostało w taki sposób, aby usprawniać działania wszystkich tych, którzy swoją ciężką pracą przyczyniają się do sukcesu firmy FLHF. Do dyspozycji naszych pracowników są między innymi zmodernizowana sala konferencyjna, studio fotograficzne oraz projektowe.

Nasze towary składujemy w nowoczesnym magazynie o powierzchni 4 tysięcy metrów kwadratowych, usytuowanym w Bielanach Wrocławskich.To wyjątkowe miejsce stanowi centrum wszystkich operacji logistycznych, zaczynając od przyjmowania nowych dostaw, przez zautomatyzowany proces pakowania zamówień, aż po ich wysyłkę do Klientów.

Wspieramy lokalnych rzemieślników. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zakup niewielkiej szwalni – FLHFProduction, w której przy pomocy wrocławskich mistrzów igły i nitki, będziemy mogli tworzyć produkty wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Mając na uwadze rozwój firmy oraz zadowolenie naszych Klientów, stale poszukujemy nowych, oryginalnych rozwiązań.

Wkładamy wiele pracy i wysiłku w to, aby nasze produkty cechowała jak najwyższa jakość i staranność wykonania. Sięgamy wyłącznie po materiały dobre gatunkowo, odporne na uszkodzenia mechaniczne, spieranie się kolorów i kurczenie. Wybieramy tkaniny, które nie wymagają specjalistycznej i skomplikowanej pielęgnacji, są natomiast trwałe, miękkie i przyjemne w dotyku. Mając na względzie to, jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów, tworzymy artykuły, które wspaniale będą dopełniać wnętrza urządzone w stylu klasycznym, jak i te urządzone w stylu nowoczesnym.