Producent tekstyliów FLHF » Asortyment » Producent poduszek

Producent poduszek

FLHF – Producent poduszek

Sen i relaks są niezwykle istotnymi elementami naszego życia. Nocą mózg porządkuje informacje, zapamiętuje nowe treści, a nawet rozwiązuje problemy. Ponadto w trakcie snu następuje proces oddzielania emocje od wspomnień, co bezpośrednio wpływa na poprawę naszego samopoczucia oraz kreatywność. To dlatego, tak istotne jest, aby każdej nocy towarzyszyły nam tekstylia wspierające komfort i regenerację. Od początku działalności, jako importer i dystrybutor poduszek, staramy się ułatwiać naszym klientom wybór odpowiednich tekstyliów, które nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim przynoszą ukojenie. Wieloletnie doświadczenie w branży home decor zaowocowało stworzeniem oferty, która sprawdzi się w przypadku prywatnych mieszkań, przestrzeni usługowych oraz obiektów hotelarskich. Wśród naszych poduszek znajdują się zróżnicowane produkty dopasowane do poszczególnych pór roku, preferencji estetycznych oraz potrzeb klientów.

Poduszki syntetyczne – razem z nami zadbaj o swój codzienny dobrobyt

Mała czy duża? Kwadratowa czy prostokątna? Wypełniona pierzem, a może syntetyczna i antybakteryjna? Bez względu na to, który rodzaj poduszek zostanie wybrany, jednego można być pewnym – produkty marek DecoKing oraz AmeliaHome powstają z materiałów najwyższej jakości. Są niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku i nie podrażniają wrażliwej skóry.  Ponadto mają korzystny wpływ na zdrowie: stanowią idealne podparcie głowy i szyi, dzięki czemu przeciwdziałają skrzywieniom odcinka szyjnego oraz neutralizują ból kręgosłupa. Nasza oferta zostało początkowo poszerzona o poduszki dekoracyjne, dzięki którym wnętrza stają się bardziej przytulne. Niepowtarzalne materiały, kolory i wzory pozwalają na dodanie przestrzeni świeżości bez kosztownego remontu. Są one świetnym wyborem zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i restauracjach lub hotelach.  Ułożone starannie na sofie, tworzą przytulny kącik w poczekalni, w biurze, w gabinecie SPA lub innym obiekcie usługowym. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na hipoalergiczne produkty syntetyczne, jako dystrybutor poduszek zainteresowaliśmy się innowacyjnymi sposobami wypełnienia. Przez wiele miesięcy testowaliśmy ogromną ilość produktów, spośród których wybraliśmy te, które są połączeniem funkcjonalności oraz dobrego designu. W ten sposób stworzyliśmy ofertę poduszek o minimalistycznym wykończeniu, w skład której wchodzą modele antybakteryjne, przyśpieszające zasypianie, a nawet takie, w których zastosowano aromatyczny olejek aloesu. Nieustanne udoskonalanie procesów technologicznych pozwoliło nam stworzyć linię unikalnych produktów, które pozwalają zadbać o harmonię i spokój na co dzień. Wystarczy przyłożyć głowę, aby dosłownie w parę chwil przenieść się do krainy błogiego snu.

Poduszki antybakteryjne – recepta na troski każdego alergika

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła dostosować nasz asortyment do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Od początku istnienia firmy najważniejszymi wartościami są dla nas komfort i zadowolenie naszych klientów, dlatego staramy się, aby każdy produkt był jak najłatwiejszy w pielęgnacji. Przez wiele lat przetestowaliśmy różne rozwiązania, co dostarczyło nam niezbędnej wiedzy do wprowadzania wielu zmian. Spośród ogromnej ilości poduszek wybraliśmy te, które są najkorzystniejsze cenowo oraz jakościowo. W naszej ofercie znajdą, Państwo jedynie hipoalergiczne tekstylia, które wpływają korzystnie na komfort snu oraz  samopoczucie. Naszą misją jest dostarczanie klientom konkretnych rozwiązań, które mają wpływ na poprawę jakości życia. Oferowane przez nas poduszki to znacznie więcej niż produkty codziennego użytku, to sposób na troskę o tych, których najbardziej kochamy. Na szczególną uwagę zasługują poduszki antyalergiczne, które uszyto z mikrofibry. Materiał minimalizuje rozwój roztoczy i innych alergenów. Tkanina jest prosta w pielęgnacji, dlatego odświeżenie poduszki nie stanowi najmniejszego problemu. Produkt wyróżnia również innowacyjne wypełnienie ANTIBACT™. Składa się ono z nowoczesnych syntetycznych włókien, które działają przeciwbakteryjnie. Każda z tych cech sprawia, że poduszka antyalergiczna sprawdzi się w każdej sypialni, jednak jej wyjątkowy wpływ docenią przede wszystkim dzieci i alergicy. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji poduszka nie straci swoich właściwości, będzie miała zbawienny wpływ na zdrowie oraz pozwoli cieszyć się życiem i czerpać z niego to co najlepsze.

Więcej kolekcji dostępnych po zalogowaniu się do platformy B2B.