FLHF » Asortyment » Oświetlenie LEDOWE

Oświetlenie LEDOWE

Oświetlenie LED to wspaniały sposób na to, aby dodać swojemu wnętrzu odrobiny blasku. W przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek, diody LED są bardzo dyskretne. Można je ukryć zarówno w bardzo cienkich, metalowych drucikach, jak i zachwycających, przestrzennych konstrukcjach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kurtyny świetlne, łańcuchy, drzewka LED, jak i ozdoby stojące. Z powodzeniem można używać ich nie tylko w okresie świątecznym, a przez cały rok.

Lampki LED w kształcie jednorożców
kolekcja
LAMPKI LED

Lampki LED to nowoczesna, bardzo ciekawa propozycja z zakresu oświetlenia wnętrz. Prezentuje się w sposób niezwykle oryginalny i stylowy. Nie ma jednej, sprawdzonej metody na wplecenie jej w domową aranżację. Łańcuch świetlny możemy bowiem zawiesić na ścianie, ale też owinąć nim ramę łóżka czy okna. Możliwości jest wiele i tak naprawdę, ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

kolekcja
DRZEWKA LED

Drzewka LED z pewnością przypadną do gustu wszystkim zwolennikom oryginalnych, nowoczesnych rozwiązań. Produkty, które posiadamy w swojej ofercie zachwycają ciekawym designem, ale też najwyższą jakością i starannością wykonania. Drzewka rzucają przyjemne światło, które tworzy przyjemny nastrój w pomieszczeniu.

Drzewko LED
Ozdoba LED w kształcie Gwiazdki
kolekcja
OZDOBY LED

Ozdoby LED stanowią bardzo rozbudowaną grupę produktów. Możemy do nich zaliczyć zarówno lampki stojące, ale też lampki ścienne. Wśród naszych dekoracji świetlnych znajdą Państwo również klipsy LED, przeszklone latarenki, których wnętrze wypełniają cieniutkie, miedziane druciki, naszpikowane mikroskopijnymi diodami LED oraz zasilane na baterie, woskowe świeczki.

Więcej kolekcji dostępnych po zalogowaniu się do platformy B2B.