Narzuty

Narzuty na łóżko są nie tylko piękne, ale również bardzo praktyczne. Przy ich pomocy ukryjemy nieład panujący w pościeli, nadamy nowego, niepowtarzalnego charakteru sofie, odświeżymy wygląd sypialni. Nasze produkty charakteryzuje oryginalne wzornictwo, głębia koloru, uzyskana podczas najbardziej nowoczesnego procesu farbowania oraz modny krój. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marek DecoKing oraz AmeliaHome.

kolekcja
HYPNOSIS

Cenisz sobie klasyczną elegancję? Najlepiej czujesz się w otoczeniu delikatnych, stonowanych dodatków? A może wręcz przeciwnie – masz odwagę łączyć ze sobą style i nie wyobrażasz sobie życia bez zdecydowanych, śmiałych kolorów? W kolekcji Hypnosis znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycji, jak i zwolennicy nowoczesności.

kolekcja
ELODIE

Energetyczna czerwień, żywiołowa limonka, głęboki błękit…. Kolekcja Elodie z pewnością podbije serca wszystkich tych, którzy nie boją bawić się kolorami. Dzięki zaawansowanej technice farbowania materiały nie tracą na intensywności nawet po praniu. Ich kolejna zaleta – są też niezwykle wytrzymałe, a przy tym prezentują się naprawdę zjawiskowo!

kolekcja
AXEL

Narzuty pikowane są jednymi z najbardziej popularnych, nie tylko ze względu na swoje walory estetyczne, ale również fakt, że sam proces pikowania wzmacnia ich materiał. Nakrycie Axel swoim wzorem nawiązuje do kultowej torebki Chanel, stanowiącej symbol elegancji i luksusu. Wysoka jakość wykonania zapewnia długotrwały komfort użytkowania.

Więcej kolekcji dostępnych po zalogowaniu się do platformy B2B.