FLHF » Asortyment » Producent koców

Producent koców

Niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku koce to idealne dodatki na sezon jesienno-zimowy i nie tylko. Możemy się nimi przykryć podczas błogiego wylegiwania na kanapie, ale również potraktować je tak, jak narzuty. Rozłożone na łóżku nie tylko przykryją panujący w pościeli nieład, ale też, we wspaniały sposób uzupełnią wystrój naszej sypialni. Ogromny wybór krojów, rozmiarów, wzorów i kolorów sprawia, że w ofercie marek DecoKing oraz AmeliaHome każdy znajdzie coś dla siebie.

Brązowy koc fluff
kolekcja
FLUFF

W skład kolekcji Fluff wchodzi osiem koców w bardzo delikatnych, pastelowych kolorach. Na co warto zwrócić uwagę – pledy są dwustronne. Każda ze stron różni się długością włosia i jego ułożeniem. I tak, jedna strona jest idealnie gładka i monochromatyczna, druga natomiast przykuwa uwagę efektem gradientu kolorystycznego.

kolekcja
Henry

Koc Henry jest wykonany z gładkiego, niesłychanie miękkiego i miłego w dotyku materiału, w połączeniu z subtelnym wzorem nada każdemu wnętrzu przytulny, ciepły klimat. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej produkt przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom klasyki, ale również fanom nowoczesności.

Brązowy Koc Henry
Fioletowy Koc Nessa
kolekcja
Nessa

Koc Nessa Charakteryzuje bardzo solidne, staranne wykonanie i dbałość o szczegóły. Od innych dodatków tekstylnych różni go oryginalny krój – posiada specjalne tłoczenia, tworzące ciekawy, geometryczny wzór. Nacięcia swoim kształtem przypominają romby, kiedy jednak spojrzeć na całość, mamy wrażenia, że figury łączą się i tworzą przestrzenne kostki.

Więcej kolekcji dostępnych po zalogowaniu się do platformy B2B.